
23-24 травня представники нашого навчального закладу Лілія Коврига, керівниця гуртка "Лідер" та лідерка учнівського самоврядування Сніжана Ковальчук взяли участь в обласному патріотичному зльоті " Молодіжне самоврядування: сучасний погляд, стратегія, практика"

Ці дні були натхненням і поштовхом до нових ініціатив, до активної участі у громадському житті та впевненого кроку у майбутнє.

Щира вдячність організаторам зльоту в Кам'янець - Подільському за чудову атмосферу, насичену програму, чудове дозвілля ...

Такі зустрічі надихають та об'єднують молодь!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар